Fotowoltaika

Fotowoltaika

Zredukuj swoje wydatki za prąd!

Odpowiednio dobrany system fotowoltaiczny pozwoli Ci obniżyć rachunki za prąd. A nawet cieszyć się zupełną niezależnością energetyczną. Nie musisz wtedy polegać na zewnętrznych operatorach sieci, czy martwić się przerwami w dostawach prądu. Sam produkujesz energię, magazynujesz ją i korzystasz z niej wtedy, kiedy chcesz!

o tyle mogą obniżyć się Twoje rachunki za prąd po odpowiednim dobraniu mocy systemu PV.

takie dofinansowanie możez dostać na Twoją instalację fotowoltaiczną

już po takim czasie koszt inwestycji w instalację fotowoltaiczną się zwraca!

zaledwie tyle powierzchni naszej planety wystarczyłoby pokryć panelami fotowoltaicznymi, żeby zaspokoić zapotrzebowanie energetyczne wszystkich ludzi

Kilka kroków do własnej elektrowni

Dzięki instalacji fotowoltaicznej pozyskasz energię z promieniowania słonecznego. To niezwykle wydajne, proekologiczne i coraz bardziej popularne rozwiązanie, które dodatkowo pozwoli Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd!

Oblicz zapotrzebowanie na energię

Zanim zdecydujesz się na instalację systemów fotowoltaicznych powinieneś znać swoje roczne zapotrzebowanie na energię – najłatwiej jest je obliczyć na podstawie swoich dotychczasowych rachunków. Ogromne znaczenie ma też docelowe miejsce instalacji, jego nasłonecznienie, czy nawet kąt nachylenia dachu, na którym zamontowane będą panele słoneczne. Pomożemy Ci na każdym z tych etapów!

Dobierz moc paneli fotowoltaicznych

Dobierana moc instalacji nie powinna produkować więcej prądu niż 120% Twojego rocznego zapotrzebowania. Masz duży wybór modułów fotowoltaicznych, o mocy od 300W do ponad 400W co pozwala umiejscowić elektrownię nawet na niedużych dachach.

Wybierz układ systemu fotowoltaiczneg

Możesz zdecydować się na jeden z trzech układów: on-grid, off-grid lub hybrydowy. On-grid to tzw. magazynowanie „w sieci” – funkcjonuje, kiedy Twoja instalacja fotowoltaiczna jest podłączona do sieci energetycznej. Wytworzoną energię tam właśnie magazynujesz, ale zawsze możesz odebrać do 80% wyprodukowanej nadwyżki. Off-grid to magazynowanie „poza siecią” – ma zastosowanie, kiedy posiadasz i zarządzasz własnym magazynem energii.

Zgłoś instalację do sieci energetycznej

Jako właściciel instalacji fotowoltaicznej (instalacji PV) jesteś zobowiązany zgłosić fakt korzystania z niej do wybranego operatora sieci energetycznej (np. Tauron, PGE, Energa czy Enea). Podpowiemy, jakie dokumenty będą Ci potrzebne!

Ciesz się oszczędnościami w opłatach za energię

Odpowiednio dobrany system fotowoltaiczny pozwoli Ci obniżyć rachunki za prąd, a nawet cieszyć się zupełną niezależnością energetyczną. Nie musisz wtedy polegać na zewnętrznych operatorach sieci, czy martwić się przerwami w dostawach prądu. Sam produkujesz energię, magazynujesz ją i korzystasz z niej wtedy, kiedy chcesz!

opinie

Nasi klienci o nas

No posts were found for provided query parameters.

Dlaczego warto zainwestować w fotowoltaikę w domu jednorodzinnym?

Oszczędność w rachunkach za prąd

Niezależność energetyczna, która uchroni Cię od rosnących cen energii

Inwestycja w czystą energię, tak potrzebną środowisku

Możliwość dofinansowania do instalacji PV

Jeszcze więcej o fotowoltaice

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami

dokładnie przeanalizujemy Twoje zapotrzebowanie na energię i charakterystykę zabudowy. Rozwiejemy Twoje wątpliwości i odpowiemy na wszystkie pytania!

Otrzymaj najlepszą ofertę

śledzimy najnowsze trendy w rozwoju instalacji fotowoltaicznych, które oprócz zwiększenia wydajności urządzeń niosą za sobą obniżenie cen urządzeń a co za tym idzie obniżenia kosztów ich wykonania. Przygotujemy Twoją ofertę uwzględniając szybkość zwrotu poniesionych nakładów oraz otrzymanych korzyści finansowych.

Uzyskaj informacje w zakresie dofinansowania

jeśli planujesz złożyć wniosek o dofinansowanie w programie „Mój prąd” 2021, przeprowadzimy Cię przez cały proces. Przygotujemy niezbędną dokumentację, pomożemy w wypełnieniu wniosku i dopilnujemy wszystkich terminów.

Zleć montaż instalacji fotowoltaicznej

kiedy zdecydujesz się już na konkretne rozwiązanie, zaplanujemy i zrealizujemy instalację Twoich paneli słonecznych, abyś mógł cieszyć się energetyczną niezależnością i niższymi rachunkami za energię!

Nasi dostawcy

Zainteresowała Cię ta oferta? Skontaktuj się z nami.

Posiadamy oddziały w 5 miastach północno-wschodniej Polski. Wybierz dogodną lokalizację i zadzwoń do nas po najlepszą ofertę.

tel: +48 86 216 95 30
lomza@rzonca.eu
Godziny otwarcia: 7:00 – 16:00 Sobota: 7:00 – 11:00

tel: +48 85 745 46 56
bialystok@rzonca.eu
Godziny otwarcia: 7:00 – 16:00

Sobota: 7:00 – 11:00
tel: +48 89 539 90 05
olsztyn@rzonca.eu
Godziny otwarcia: 7:00 – 16:00
Sobota: 7:00 – 11:00
tel: +48 87 567 09 84
suwalki@rzonca.eu
Godziny otwarcia: 7:00 – 16:00
Sobota: 7:00 – 11:00

tel: +48 87 429 95 22 gizycko@rzonca.eu
Godziny otwarcia: 7:00 – 16:00 Sobota: 7:00 – 11:00

Nasze oddziały

Znajdziesz nas na terenie województwa podlaskiego w 5 lokalizacjach.

m